+90 536 325 15 34
  velabuhar@gmail.com
0850 677 2313

VELA BUHAR MİSYON VE PRENSİPLERİ

Vela Buhar 2016 Yıllında gıda aromaları ve bazları olarak hizmet hayatına başlamıştır. Şirket kimliğinin oluşturulma sürecinde;

  • Dürüst Ticaret Ahlakı
  • Hijyen ve Ambalaj güvenliliği
  • Müşteri odaklı kalite ve hizmet
  • Yenilikçi ve Teknolojik yaklaşım

Olarak bu 4 Temel ilkenin devamlı olarak sürdürülmesini hedeflenmektedir. Bu doğrultuda, yapılabilecek en iyi reklamın, kullanıcıların kendi aralarında Vela Buhar firmasını diğer kullanıcılara ‘Tavsiye etmek’ olduğunu ve bu doğrultuda kalite anlayışının en yüksek seviyelerde tutulması bilincine sahip bir firma ilkesi oluşturulmuştur.

Satış yapmak her firmanın elbette temel amacıdır. Ancak Vela Buhar Ailesi olarak satış potansiyelinin memnuniyet derecesiyle eşdeğer olduğunun bilincindeyiz. 3. Yılımıza girerken her kullanıcımızın, bizlere doğrulttukları eleştiri, talep ve yorumları, her daim ciddi bir yaklaşım ile değerlendirmeye alıp kendilerini memnun edebilecek uygulamaları hayata geçirmiş ve gerçekleştiremediklerimiz olanlar içinse sürekli çalışmalarımız sürmektedir..

GÜVENLİ BİR ALIŞVERİŞ

Vela Buhar Mağazasında bulunan tüm ürünlerin, öncelikle Vela Buhar Ailesi üyeleri tarafından tüketildiğini, ‘İğneyi KendineÇuvaldızı Başkasına Batır’,  Ata sözümüzün, Vela Buhar ailesinde bu şekilde karşılık bulduğunu belirmek isteriz. Mağazamızda bulunan ürünlerin hazırlanma süreçlerini planlarken, Tarafımıza  ‘kurumsal bir firma anlayışına sahip firmaların, hijyen ve kalite prensipleri nasıl olmalıdır?’ sorusunu sorduk ve firmamız bünyesinde bulunan yetkili arkadaşlarımızın tartışmalar sonucunda aşağıdaki sloganı bulduklarını ve bu yolu takip ettiğimizi belirmek isteriz:

Tarafımıza, bir ürünün nasıl servis edilmesini istiyorsak eğer, bizlerde o hassasiyet ile müşterilerimize hizmet sunmalıyız’’

Yukarıdaki sloganımızı ilk kurulduğumuz günden bu yana markamıza ve şirket çalışanlarımıza empoze etmiş bulunmaktayız. Kullanıcılarımıza, her daim, bu prensipler çerçevesinde yaklaşarak, Vela Buhar firmasının kendileri tarafından bu sektörde kabul edildiğini ve olumlu dönüşler ile, kullanıcılarımızın teveccühünü almış bulunmaktan, büyük mutluluk duymaktayız.

KARGO VE AMBALAJLAMA SÜREÇLERİ


Sipariş gönderimlerimiz hafta içi mesai saatleri içerisinde gerçekleştirilmektedir. Saat 17:00’a kadar gelen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir, kargo firmasının, yoğunluk durumuna göre kargolarınızın %80 i aynı gün sisteme işlenmektedir, bununla beraber siparişinize ait kargo takip numarası, kullanıcılarımızın mevcut telefon numaralarına, SMS bilgisi olarak Aras Kargo tarafından iletilmektedir

Buna ek olarak Hesabınız bölümünden, ‘Ödeme’ sayfasında mevcut olan “Ürün Durumlarını Bana Mesaj İle Bildir” seçeneğine tıklayarak Vela Buhar tarafından siparişinizin statüsünde değişim olması halinde ücretsiz olarak bilgilendirilebilirsiniz.

Ambalajlama süreçlerimizde; etiketleme, şişe boyutları ve fonksiyonları üzerine belirli dönemlerde daha iyi sonuç alabileceğimizi düşündüğümüz değişiklikler sağlayabilmekteyiz. Tüm ürünlere ait etiket tasarımları yetkili grafikerlerimiz tarafından sağlanmaktadır. Etiket tasarımlarımız, konsept ve şişe uyumu göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır. 15 ML dolum şişelerimiz kullanıcı sağlığı göz önünde tutularak PET olarak tercih edilmiştir.

Ev-Yap Tariflerinin yapım aşamasında, damla kullanım biçimleri de göz önünde bulundurularak, Fliptop kapak ile aroma şişelerini kombine etmiş bulunmaktayız. N-Base şişelerimizin kalitesi HDPE (4) olmakla beraber şişelerim kapak kısımlarında ek güvenlik önlemi olarak, alüminyum mühürleme ve dış kısmının da tamamını kaplayan güvenlik jelatini kullanılmaktadır.

YENİLİKÇİ VE TEKNOLOJİK YAKLAŞIM


En kolay ve kullanışlı ara yüz nedir? Vela Buharı özel kılan diğer bir yönü ise, web gelişim ekibinin profesyonel olarak gerçekleştirdiği yazılımları olmaktadır. Vela Buhar, web sitesi özgün, kendisine ait bir tema yapısı kullanmaktadır. Mobil kullanım cihazlarının, artış gösterdiği bu dönemde; Vela Buhar web sitesinin hemen hemen tüm mobil cihazlara %100 entegrasyon sağlanmıştır.

Kullanıcılarımıza sunduğumuz, hızlı ve anlaşılabilir web ara yüzlerinin, kullanıcılarımız için daha anlaşılır ve faydalı olduğunu gözlemlemekteyiz. Her daim yeni yazılım teknolojilerini inceleyerek, web sitemize entegre edilebilmeleri için, periyodik olarak eksiklikler veya daha verimli kullanılabilecek yenilikleri, yazılım ekibimiz düzenli olarak araştırmaktadır.

WhatsApp chat