VELA BUHAR
  velabuhar@gmail.com

Sıkça Sorulan Sorular

Vela Buhar’a üye olmak çok kolay. Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz..

Vela Buhar’a Üye Olduktan Sonra Almak İstediğiniz Ürünleri Sepete Ekleyin. Daha Sonra Sepet Simgesi Üzerine Gelerek Ödeme Butonuna Basabilirsiniz.

 

Vela Buhar’da Sepetinizi Kontrol Etmek İçin Sepet Simgesi Üzerine Gelerek Açılacak Pencerede Sepet Butonuna Basabilirsiniz. Burada Ürünleri Çıkartabilir, Miktarını Düşürebilir Veya Artırabilirsiniz.

 

Vela Buhar’da 2 Adet Ödeme Seçeneği Mevcuttur. İster Eft/Havale Yapabilir. Veya Daha Kolay Olan Paypal Ödeme Yolunu Tercih Edebilirsiniz.

 

Vela Buhard’da Saat 4 e Kadar Verilen Tüm Siparişler Aynı Gün Kargolanır ve Maksimum 2 İş Gününde Adresinize Teslim Edilir.

 

Vela Buhar Olarak Sağlığı ve Hijyeni İlke Edinmiş Bir Ekibiz. Yollanacak Ürünlerdende Bunu Fark Edeceğinizi Düşünüyoruz. Aklınıza Takılan Her Türlü Soruyu İletişim Bölümümüzden Gönderebilirsiniz

 

Vela Buhar’dan Yaptığınız Tüm Alış verişlerde 2 Adet Pastör Pipet, 2 Adet Pudrasız Eldiven ve Hassas Ölçüm İçin Kullanılan Enjektör Şartsız Koşulsuz Gönderilmektedir.

 

Vela Buhar’dan Alınan Aromalar Açılmış İse İade Almamız Hijyen Ve Sağlık Açısından Mümkün Olmamaktadır. Açılmamış Ürünler İade Alınmaktadır.

Vela Buhar
TÜM ÜRÜNLERDE %15 YILBAŞI İNDİRİMİ 13 GÜN 14 SAAT 37 DAKİKA 43 SANİYE SONRA SONA ERECEKTİR