VELA BUHAR
  velabuhar@gmail.com

Sıkça Sorulan Sorular

Vela Buhar’a üye olmak çok kolay. Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz..

Vela Buhar’a Üye Olduktan Sonra Almak İstediğiniz Ürünleri Sepete Ekleyin. Daha Sonra Sepet Simgesi Üzerine Gelerek, Ödeme Butonunu Üzerinden Ödeme Adımlarınızı Tamamlayabilirsiniz.

 

Vela Buhar’da Sepetinizi Kontrol Etmek İçin Sepet Simgesi Üzerine Gelerek Açılacak Pencerede Sepet Butonuna Basabilirsiniz. Burada Ürünleri Çıkartabilir, Miktarını Düşürebilir Veya Artırabilirsiniz.

 

Vela Buhar Üzerindeki Ödemelerinizi Havale ve EFT ile Güvenli Bir Biçimde Gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi Sağlarken Açıklama Kısımını Boş Veyahut Yalnızca Sipariş Numarasını Yazmayı Unutmayınız.

 

Vela Buhar’da Mevcut Olan Tüm Siparişleriniz Aras Kargo Güvencesi ile İstanbul İçi 1 gün, İstanbul Dışı 2 Günde Adresinize Teslim Edilmektedir. Siparişleriniz 16:00’a Kadar Aynı Gün Kargo Firmasına Teslim Edilmektedir. Cumartesi ve Pazar Günleri Gönderim Sağlanmaktadır.

 

Vela Buhar Ailesi Olarak Sağlığı ve Hijyeni İlke Edinmiş Bir Ekibiz. Yollanacak Olan Ürünlerden de Bunu Fark Edeceğinizi Düşünüyoruz. Aklınıza Takılan Her Türlü Soruyu İletişim Bölümümüzden Bizlere Sorabilirsiniz. Sizlerden Gelen Soruları Yanıtlamak İçin Oldukça Sevinçliyiz.

 

Vela Buhar’dan Yaptığınız Tüm Alış verişlerde 2 Adet Pastör Pipet, 1 adet 20 ML Enjektör, 1 Adet 2 ML Enjektör, 1 Adet Pembe Uçlu İğne, 2 adet Reçete Kartı ve 1 Adet 20 ML Damlalıklı Şişe Gönderimi Kayıtsız Şartsız Sağlanmaktadır.

 

Vela Buhar’dan Alınan Aromalar Açılmış İse İade Almamız Hijyen Ve Sağlık Açısından Mümkün Olmamaktadır. Açılmamış Ürünler İade Alınmaktadır.

Vela Buhar